Samtec ZW-36-11-T-S-750-075
Conn Board Stacker HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-36-11-T-S-750-075.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
Connector Unshrouded Header 36 Position 2.54mm Solder Right Angle Thru-Hole Bag
KK 254 Breakaway Header 90° Surface Mount Compatible 36 Circuits Tin Plating Mating Pin 8.23mm
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole KK Bag
Amphenol Communications Solutions77311-401-36LF
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Box
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Box
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-36-11-T-S-750-075 provided by its distributors.