MCC SMCJ1.5KE12CA-TP
Diode TVS Single Bi-Dir 10.2V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Related Parts
Diodes Inc.SMCJ8.5CA-13-F
SMCJ Series 8.5 V 1500 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Diodes Inc.1.5KE12CA-T
Diode TVS Single Bi-Dir 10.2V 1.5KW 2-Pin DO-201 T/R
onsemi1V5KE11CA
Diode TVS Single Bi-Dir 9.4V 1.5KW 2-Pin DO-201AE T/R
BournsSMCJ10CA
TVS Diode, SMCJ, Bidirectional, 10 V, 17 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Littelfuse1.5KE15CA
1.5KE Series 21.2 V 1.5 kW Through Hole Bi-Directional TVS Diode - DO-201
BournsSMCJ12CA
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 15.3V 75.4A 5W -55C~150C TJ
Descriptions
Descriptions of MCC SMCJ1.5KE12CA-TP provided by its distributors.
91A 5Ã×A 16.7V 11.4V 10.2V 12.6V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 10.2V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO214AB
1.5KW 91A 16.7V 11.4V SMC(DO-214AB) 2.62mm