KYOCERA AVX 08051A130JAT2A
0805 13 pF 100 V ±5 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 08051A130JAT2A.
Future Electronics
Datasheet4 pages16 years ago
Datasheet4 pages10 years ago
Datasheet4 pages18 years ago
Newark
Garrett
Inventory History
3 month trend:
-31.73%