Vishay 489D226X0016D1VE3
Tantalum Capacitor, Resin Coated, 489D Series, 22 F, 20%, 16 V, Radial Leaded, 2
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay 489D226X0016D1VE3.
Newark
Datasheet10 pages5 years ago
Datasheet9 pages17 years ago
element14 APAC
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+6.03%