Vishay 199D226X0016D1V1E3
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay 199D226X0016D1V1E3.
IHS
Datasheet8 pages3 years ago
Farnell
element14 APAC
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
-71.23%