TE Connectivity KRPA-14DG-125
Electromechanical Relay 125VDC 10A 3PDT (35.71x35.71)mm Socket General Purpose Relay
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity KRPA-14DG-125.
IHS
Datasheet5 pages1 year ago
Farnell
Electro Sonic
3 month trend:
+189%