TDK VLF3012AT-150MR41
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 540mA 620mOhm DCR Blister T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK VLF3012AT-150MR41.
IHS
Datasheet2 pages23 years ago
JRH Electronics
DigiKey
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
+0.00%