Abracon ASPI-2410-150M-T2
Ind Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 450mA 0909 T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ASPI-2410-150M-T2.
IHS
Datasheet4 pages6 years ago
Sager Electronics
Abracon SCT
Inventory History
3 month trend:
-2.28%