TAIYO YUDEN LBR2518T100KV
Ind Chip Wirewound 10uH 10% 2.52MHz Ferrite 235mA 1007 Embossed T/R
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TAIYO YUDEN LBR2518T100KV.
Master Electronics
Datasheet3 pages7 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%