TAIYO YUDEN LB3218T3R3M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.56A 0.143Ohm DCR 1207 T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TAIYO YUDEN LB3218T3R3M.
Newark
Datasheet3 pages4 years ago
Datasheet1 page10 years ago
Datasheet1 page10 years ago
Farnell
Master Electronics
Taiyo Yuden SCT
_legacy Avnet
Inventory History
3 month trend:
-0.10%