TAIYO YUDEN LB3218T220K
Inductor Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 255mA 637mOhm DCR 1207 T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TAIYO YUDEN LB3218T220K.
Newark
Datasheet3 pages4 years ago
Datasheet1 page12 years ago
Datasheet13 pages13 years ago
Master Electronics
Taiyo Yuden SCT
Future Electronics
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
-26.18%