Sensata /Crydom EL240A10-12
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 RoHS Compliant UL RECOGNIZED Solid State Relay 80C 3750V 10A
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Sensata /Crydom EL240A10-12.
Electro Sonic
Datasheet7 pages8 years ago
Master Electronics
Sensata /Crydom
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
-49.32%