Samtec ZLTMM-105-72-T-D-400-10
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZLTMM-105-72-T-D-400-10.
Sager Electronics
Datasheet1 page5 years ago
Related Parts
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Milli-Grid Tube
2.00mm Pitch MicroClasp Wire-to-Board Header, Dual Row, Vertical, 10 Circuits, with PCB Locator
2.00mm Pitch MicroClasp Wire-to-Board Header, Dual Row, Right Angle, 10 Circuits
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, STMM Series
Conn Datamate Header 10 POS 2mm Solder ST Through Hole
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TMM Series
Descriptions
Descriptions of Samtec ZLTMM-105-72-T-D-400-10 provided by its distributors.