Panasonic EXB-V8V9R1JV
Res Thick Film Array 9.1 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Panasonic EXB-V8V9R1JV.
Electro Sonic
Datasheet8 pages8 years ago
Datasheet5 pages24 years ago
DigiKey
_legacy Avnet
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Related Parts
PanasonicEXB-38V9R1JV
Res Thick Film Array 9.1 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-38V100JV
Res Thick Film Array 1206 10 Ohm 5% ±200ppm/¦C ISOL 8-Pin Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-V8V100JV
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
KOA SpeerCN1J4TTD100J
Res Thick Film Array 10 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions of Panasonic EXB-V8V9R1JV provided by its distributors.
Thick Film Chip 4R Array, Concave, 2% 9.1 ohm, 7 inch reel
9.1¦¸ ¡À5% ¡À200ppm/¡æ 62.5mW 1206 3.2mm*1.6mm*700¦Ìm
1206 (3216Metric) Concave Long Side Terminals 1206 EXB 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 9.1Ohm ±200ppm/C ±5%