Osram LO A67F-V2BB-24-Z
LED Uni-Color Orange 7.56lm 610nm Chip LED 2-Pin SMD T/R
Obsolete
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-LO A67F-V2BB-24-ZContact
>1wk
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Osram LO A67F-V2BB-24-Z.
IHS
Datasheet22 pages7 years ago
Supply Chain
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2013-10-02
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
ams-OSRAMQ65110A9267
LED, SMD, amber, 617 nm, 900 to 2800 mcd, 120°, Q65110A9267
Single Color LED, Orange, Colorless Clear, 2.4mm
LED Uni-Color Orange 610nm Automotive 2-Pin SMD T/R
KingbrightAPA3010SECK-GX
Single Color LED, Super Bright Orange, Water Clear, 2mm
KingbrightAA2214SESK
Single Color LED, Super Bright Orange, Water Clear, 1.65mm
KingbrightAA2214SES/J4
Descriptions
Descriptions of Osram LO A67F-V2BB-24-Z provided by its distributors.