Mean Well HLG-320H-54B
54V 5950mA 321W Switching LED Driver Power Supply - Current Adjustable by Output Cable
NRND
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Mean Well HLG-320H-54B.
IHS
Datasheet10 pages4 years ago
Future Electronics
Mean Well
Electro Sonic
TME
Inventory History
3 month trend:
-2.14%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-26
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
Related Parts
1 Output Switch Mode DIN Rail Panel Mount Power Supply; 5V; 1.5A