Laird TYS6028680M-10
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird TYS6028680M-10.
Sager Electronics
Datasheet9 pages5 years ago
3 month trend:
-1.93%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-11
Related Parts
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 900mA T/R