Laird LI0805H121R-10
Ferrite Beads Power Chip 120Ohm 100MHz 800mA 150mOhm DCR 0805 T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird LI0805H121R-10.
IHS
Datasheet1 page7 years ago
Datasheet4 pages18 years ago
element14 APAC
Mouser
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
+4.07%
CAD Models
Download Laird LI0805H121R-10 symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
SymbolFootprint
3DDownload
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-10-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Related Parts
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 4.55%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402