Yageo Group C1210C682MGRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2kV 6800pF X7R 1210 20%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C1210C682MGRACTU.
IHS
Datasheet24 pages2 years ago
Farnell
Inventory History
3 month trend:
+22.66%