KYOCERA AVX 12101C682KAT2A
Cap Ceramic 0.0068uF 100V X7R 10% SMD 1210 125°C Paper T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX 12101C682KAT2A.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Upverter
Newark
DigiKey
Inventory History
3 month trend:
+3.76%