Epson XG-2121CA156.2500M-LHRAL3
Mhz 2.5V+/-100PPM(-5~85C) Aging 250TR
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Epson XG-2121CA156.2500M-LHRAL3.
Epson
Datasheet2 pages12 years ago
Related Parts
7.0x5.0 Timing XO 156.25 MHz LVPECL FUND 3.3V 100ppm -10 to 70C
Oscillator XO 156.25MHz ±100ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Oscillator XO 156.25MHz ±100ppm LVDS 55% 2.5V 6-Pin SMD T/R
SAW OSCILLATOR, 156.25MHZ, 5 X 3.2MM, LVPECL
Oscillator XO 150MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 150MHz ±100ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions of Epson XG-2121CA156.2500M-LHRAL3 provided by its distributors.
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD