EBM-Papst W2G110-AK67-24
Fan, Axial, 12VDC, 119X119X38MM, 140 Cfm, 17W, 4400RPM, Ball, IP42
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for EBM-Papst W2G110-AK67-24.
JRH Electronics
Datasheet5 pages5 years ago
Master Electronics
Sager Electronics
Inventory History
3 month trend:
+31.58%
Related Parts
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 12V to 27.6V 140CFM 46dB 127 X 127 X 38.5mm High Speed
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 140CFM 46dB 127 X 127 X 38.5mm High Speed