Diodes Inc. DMTH3002LPS-13
Transistor MOSFET N-CH 30V 240A 8-Pin PowerDI 5060 T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Diodes Inc. DMTH3002LPS-13.
Newark
Datasheet7 pages9 years ago
Datasheet7 pages9 years ago
3 month trend:
-31.68%