API Delevan PD54R-103K
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2220
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for API Delevan PD54R-103K.
IHS
Datasheet2 pages0 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
Ind RF Choke Bobbin Core 10uH 10% 1KHz Ferrite 1.5A AXL Bag
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 1.5A 0.095Ohm DCR AXL T/R
Murata Power Solutions17103C
Inductor General Purpose Wirewound 10uH 10% 1KHz 65Q-Factor 1.8A 50mOhm DCR RDL
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.1A 0.07Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Descriptions
Descriptions of API Delevan PD54R-103K provided by its distributors.