Yageo Group YC124-FR-07332RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 332ohm, 25V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0408
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC124-FR-07332RL.
Related Parts
Yageo GroupYC164-FR-07330RL
Res Thick Film Array 330 Ohm 1% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Yageo GroupTC164-FR-07330RL
Res Thick Film Array 330 Ohm 1% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Automotive T/R
Yageo GroupYC164-FR-07309RL
Array Chip Resistor Thick Film 309Ohm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
Res Thick Film Array 330 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
PanasonicEXB-28V331JX
Res Thick Film Array 0804 330 Ohm 5% ¦200ppm/¦C ISOL 8-Pin Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-28V301JX
Res Thick Film Array 300 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC124-FR-07332RL provided by its distributors.
RES ARRAY 4 RES 332 OHM 0804