Yageo Group YC122-FR-0791RL
Array Chip Resistor Thick Film 91Ohm 1% ISOL Molded 4-Pin 0404 Convex Paper T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group YC122-FR-0791RL.
IHS
Datasheet13 pages2 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Related Parts
PanasonicEXB-24V101JX
Res Thick Film Array 0404 100 Ohm 5% Ý200ppm/ÝC ISOL 4-Pin Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-34V101JV
Res Thick Film Array 100 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0606(2 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-34V820JV
Res Thick Film Array 82 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0606(2 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
0606Concave ARRAY/NETWORK RESISTOR CAT16 0.063Lx0.063W 1.60mmx1.60mm 100Ohm ±200ppm/C ±5%
Yageo GroupYC122-JR-07100RL
Res Thick Film Array 100 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 4-Pin 0404(2 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Yageo GroupYC122-JR-0782RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 82ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0404
Descriptions
Descriptions of Yageo Group YC122-FR-0791RL provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 91ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0404
RES ARRAY 2 RES 91 OHM 0404