Yageo Group SQP10AJB-390R
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 390ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group SQP10AJB-390R.
IHS
Datasheet9 pages3 years ago
HQonline
DigiKey
Inventory History
3 month trend:
-9.00%