Yageo Group KNP100JR-73-22R
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 22ohm, 4.69V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group KNP100JR-73-22R.
IHS
Datasheet22 pages3 years ago
Upverter
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-52.75%