Vishay IHLP4040DZER101M11
Ind High Current Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz 2.5A 4040 T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay IHLP4040DZER101M11.
IHS
3 month trend:
+11.81%