Vishay CRA04P08347K0JTD
Res Thick Film Array 47K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD T/R
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Vishay CRA04P08347K0JTD.
IHS
Datasheet4 pages7 years ago
DigiKey
CAD Models
Download Vishay CRA04P08347K0JTD symbol, footprint, and 3D STEP models from our trusted partners.
Introduction Date2008-02-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-12-31
LTD Date2020-06-30
Related Parts
PanasonicEXB-28V473JX
Resistor Thick Film Array 47K Ohm 5% 200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupTC124-JR-0747KL
Res Thick Film Array 47K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Concav
PanasonicEXB-28V513JX
Res Thick Film Array 51K Ohm 5% Molded 8-Pin 0804(4 X 0402)Convex
PanasonicEXB-28V433JX
Res Thick Film Array 43K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film Array 51K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Yageo GroupYC124-FR-0747KL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 47000ohm, 25V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0408
Descriptions
Descriptions of Vishay CRA04P08347K0JTD provided by its distributors.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 47000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0408
CRA04P0803 47K 5% RT7 e3
47K 5% CONCAVE SQUARE 4X0402