United Chemi-Con EKMQ451VSN331MR40S
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 450 Volt
3 month trend:
-70.93%
Related Parts
United Chemi-ConEKMH451VNN331MA40T
Cap Aluminum Lytic 330uF 450V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 0.753 Ohm 1380mA 2000h 105°C
United Chemi-ConEKMH451VSN331MR50S
Cap Aluminum Lytic 330uF 450V 20%( 30 X 50mm) Snap-In 10mm 0.753 Ohm 1380mA 2000h 105C
United Chemi-ConEKMH451VNN331MR50T
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGG 400V 330muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, 330Uf, 450V, 20%, Radial
Cornell Dubilier381LQ331M450A032
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LQ 450V 330muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
Descriptions
Descriptions of United Chemi-Con EKMQ451VSN331MR40S provided by its distributors.
SERIES: KMQ-LU; VOLT: 450; CAP: 330; DIA X LENGTH: 30X40; PACKAGING: SNAP-IN
330¦ÌF 450V ¡À20% 10mm 2000h@ 105¡ãC ,D30xL40mm , 42mm
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH