TE Connectivity ANT-433-CW-RAH
433MHz RAH Series Reduced Height Right Angle 1/4 Wave Monopole Whip Antenna, RP-SMA Connector
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TE Connectivity ANT-433-CW-RAH.
Master Electronics
Component Distributors Inc.
Factory Futures
Inventory History
3 month trend:
+48.27%
Supply Chain
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Related Parts
TaoglasTI.10.0112
RF Antenna, 433.05 to 434.79MHz, Whip, 0dBi, 50 ohm, Linear
TaoglasTI.15.3113
433MHz Terminal Antenna SMA(M) Hinged 90 degree
TE ConnectivityANT-433-MHW-RPS-L
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-433-WRT-RPS
433MHz WRT Series Low Profile Dome 1/2 Wave Dipole Antenna, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-433-MHW-SMA-L
433MHz MHW Series Stick-On 1/2 Wave Dipole Antenna, 4.5m Cable, SMA Connector
Antennas TI.10 433MHz 0dBi Terminal Antenna RoHS Compliant: Yes
Descriptions
Descriptions of TE Connectivity ANT-433-CW-RAH provided by its distributors.
Antenna 1/4 Wave R-Angle 433MHz RPS
Rf Ant 433Mhz Whip Ra Rp-Sma Mal |Linx Te Connectivity ANT-433-CW-RAH
ANTENNA WITH CENTER FREQ. 433MHZ
1.9 433MHz 15MHz 47mm*16.1mm*47mm