TDK NLV32T-680J-EFD
General Purpose Inductor, 68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK NLV32T-680J-EFD.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
TDK
Newark
ODG (Origin Data Global)
Inventory History
3 month trend:
-2.10%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Related Parts
General Purpose Inductor, 68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
TAIYO YUDENLBM2016T680J
Inductor RF Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 0.09A 9.1Ohm DCR 0806 T/R
Ind Power Molded Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 16.6Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 68uH 5% 2.5MHz 8Q-Factor Ferrite 0.04A 17.5Ohm DCR 0805 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 68uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 16.6Ohm DCR 1008 Automotive T/R
Descriptions
Descriptions of TDK NLV32T-680J-EFD provided by its distributors.
3.2Mm X 2.5Mm X 2.2Mm, -40 To +105 Degc, 50Ma, 68 H, 9/Tape And Reel |Tdk NLV32T-680J-EFD
2.52MHz 12MHz 50mA 30@2.52MHz 68¦ÌH 9¦¸ ¡À5% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
NLV-EFD 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 68muH
INDUCTOR, 68UH, 0.05A, 1210, AEC-Q200
SMD / SMT Inductors (Coils), L=68μH, L x W x T :
50mA 68uH 卤5% 1210 Power Inductors ROHS