TDK NLV32T-039J-EFD
Ind Power Molded Wirewound 39nH 5% 100MHz 25Q-Factor Ferrite 450mA 1210 Blister Plastic T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK NLV32T-039J-EFD.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
TDK
Newark
ODG (Origin Data Global)
Inventory History
3 month trend:
-1.62%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-01
Related Parts
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 39nH 5% 100MHz 40Q-Factor 400mA 260mOhm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 39nH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 380mA 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.036uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Power Molded Wirewound 39nH 5% 100MHz 20Q-Factor Ferrite 380mA 1008 Blister Plastic T/R
Descriptions
Descriptions of TDK NLV32T-039J-EFD provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
100MHz 1.3GHz 450mA 25@100MHz 39nH 270m¦¸ ¡À5% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
Inductor General Purpose Molded/Unshielded Wirewound 0.039uH 5% 100MHz 25Q-Factor Ferrite 0.45A 0.27Ohm DCR 1210 T/R Automotive AEC-Q200
INDUCTOR, 0.039UH, 0.45A, 1210, AEC-Q200
NLV-EFD 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 39nH
SMD / SMT Inductors (Coils), L=0.039μH, L x W x T :
FIXED IND 39NH 450MA 270MOHM SMD
3.2Mm X 2.5Mm X 2.2Mm, -40 To +105 Degc, 450Ma, 0.039 H, 270M/Tape And Reel |Tdk NLV32T-039J-EFD
450mA 39nH 卤5% 1210 Power Inductors ROHS