TDK NLFV25T-101K-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 10% 796KHz 10Q-Factor Ferrite 40mA 4.8Ohm DCR 1008 Blister T/R
NRND
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for TDK NLFV25T-101K-PF.
IHS
Datasheet10 pages8 years ago
TDK
HQonline
_legacy Avnet
iiiC
Inventory History
3 month trend:
-0.98%