Taoglas GP.1575.35.3.A.02
Gps 1575.42Mhz Patch Antenna 35353.5Mm Rohs Compliant: Yes |Taoglas GP.1575.35.3.A.02
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Taoglas GP.1575.35.3.A.02.
JRH Electronics
Datasheet13 pages4 years ago
Electro Sonic
Factory Futures
Inventory History
3 month trend:
+7.35%
Related Parts
Patch Antenna, Single Band, Right Hand Circular, 1.575 GHz, Adhesive, Pin
Antennas Gp.1575.25.2.A.02 25*25*2Mm Gps/Galileo 1575.42Mhz Patch Antenna
Descriptions
Descriptions of Taoglas GP.1575.35.3.A.02 provided by its distributors.
Patch Antenna GPS 1581MHz 3.5mm Thick
Navigation 1.569GHz,1.581GHz 1.581GHz 35mm*35mm*4mm