SiTime SIT9120AI-2D3-25E125.000000X
Silicon Oscillator 125MHz 2.5V 6-Pin QFN T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT9120AI-2D3-25E125.000000X.
Introduction Date2014-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Related Parts
XTAL OSC 2.5V +/-50PPM -40~85C 250TR
CTS ComponentsCB3LV-3I-125M0000
CB3LV Series 125 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Oscillator MEMS 125MHz ±50ppm (Stability) LVPECL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
ASV Series 125 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
CTS ComponentsCB3LV-3C-125M0000
SMD Crystal Oscillator 672.25MHz 3.3V 6-Pin CSMD T/R
CTS Components637L12503I2T
637 Series 125 MHz 7 x 5 mm ±50 ppm 2.5 V SMT LVDS Jitter Clock Oscillator
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT9120AI-2D3-25E125.000000X provided by its distributors.
LVDS Output Clock Oscillator, 125MHz Nom
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD