Samtec ZW-49-15-L-S-361-149-LL
Conn Board Stacker HDR 49 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-49-15-L-S-361-149-LL.
Related Parts
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 49 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 49 Contacts, Through Hole, TSW Series
TE Connectivity5-826629-0
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 50 position 0.100" (2.54mm)
TE Connectivity5-825433-0
TE Connectivity 5-825433-0 Connector Male 50 Contacts 1 Row Straight Unshrouded
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole KK Bag
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-49-15-L-S-361-149-LL provided by its distributors.