Samtec ZW-45-19-T-S-800-250
Conn Board Stacker HDR 45 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-45-19-T-S-800-250.
Related Parts
Pin Header, Vertical, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 45 Contacts, Through Hole, HTSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 1 Rows, 45 Contacts, Through Hole, TMM Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 45 Contacts, Through Hole, TSW Series
TE Connectivity5-826947-0
Conn Unshrouded Header HDR 50 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-HoleCarton
Connector Unshrouded Header 36 Position 2.54mm Solder Right Angle Thru-Hole Bag
TE Connectivity5-826936-0
TE Connectivity 5-826936-0 Headers Wire Housing Male 1X50 Positions Vertical Tin
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-45-19-T-S-800-250 provided by its distributors.