Samtec ZW-17-20-G-D-780-175
Conn Board Stacker HDR 34 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-17-20-G-D-780-175.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
TE Connectivity5103310-7
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 34 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Tube
80400031441 N2534-6002-Rb=34/Hdr/Lp/Str/Ht/.112/30Avg/Rohs Rohs Compliant: Yes
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 34 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole C-Grid Tray
HEADER LATCH-EJECTOR 4-WALL 0.1IN COPPERALLOY 1.75A HIGHTEMPPLASTIC STR 34CNTS
TE Connectivity5102159-8
HEADER, CONN, INTERCONNECT SYSTEM, PCB PLUG,34 CONT, SOLDER, AMP-LATCH SERIES, BLACK
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 34 Contacts, Through Hole, TSW Series
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-17-20-G-D-780-175 provided by its distributors.