Samtec ZW-10-12-S-S-665-130
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-10-12-S-S-665-130.
Sager Electronics
Datasheet2 pages14 years ago
Related Parts
KK 254 Wire-to-Board Header, Vertical, with Friction Lock, 10 Circuits, Tin (Sn) Plating
TE Connectivity4-641215-0
Conn Wire to Board M 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Package
KK 254 Solid Header, Vertical, with Friction Lock, 10 Circuits, Gold (Au) Plating
TE Connectivity280374-2
STRAIGHT PCB HEADER, 10-WAY 1 ROW, 2.54 MM PITCH, SOLDER, AMPMODU MOD II SERIES
KK 254 Solid Header, Right-Angle, with Friction Lock, 10 Circuits, 0.51µm Gold (Au) Plating
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Box
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-10-12-S-S-665-130 provided by its distributors.