KYOCERA AVX ULR2E150MNL1GS
15uF 250V 50mA@120Hz 卤20% SMD, D10xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX ULR2E150MNL1GS.
IHS
Datasheet2 pages3 years ago
ODG (Origin Data Global)
Inventory History
3 month trend:
-4.27%