KYOCERA AVX ULH2D150MNL1GS
ULH Series 15 uF 200 V 125°C 4 kHrs SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX ULH2D150MNL1GS.
Future Electronics
Datasheet2 pages3 years ago
Datasheet1 page6 years ago
Datasheet1 page10 years ago
Inventory History
3 month trend:
+13.96%