Murata LQH43CN6R8M03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 0.72A 0.2Ohm DCR 1812 T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Murata LQH43CN6R8M03L.
_legacy Avnet
Datasheet2 pages17 years ago
Datasheet2 pages15 years ago
Future Electronics
Ciiva
Arrow.cn
Geoflip
Inventory History
3 month trend:
-51.96%