Laird TYS60286R8M-10
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird TYS60286R8M-10.
Sager Electronics
Datasheet9 pages5 years ago
3 month trend:
-43.68%
Related Parts
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 2.9A 0.046Ohm DCR 2020 T/R