Laird TYS6028470M-10
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird TYS6028470M-10.
Sager Electronics
Datasheet9 pages5 years ago
3 month trend:
-1.18%
Related Parts
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A T/R