Laird LI0402C470R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 47ohms 0.15ohms 300mA
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Laird LI0402C470R-10.
IHS
Datasheet1 page7 years ago
Datasheet1 page0 years ago
3 month trend:
-2.03%