KYOCERA AVX W2A43C102KAT2A
Cap Ceramic Array 0.001uF 25V X7R 10% 0508 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX W2A43C102KAT2A.
IHS
Datasheet6 pages3 years ago
Newark
_legacy Avnet
Inventory History
3 month trend:
-3.21%