KYOCERA AVX VCUG060100L1DP
TVS Varistor, 7.1 VAC, 10 VDC, UltraGuard, 42 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX VCUG060100L1DP.
IHS
Datasheet3 pages4 years ago
element14 APAC
Farnell
Newark
Inventory History
3 month trend:
+0.00%