KYOCERA AVX TPSB476M006R0250
Cap Tant Solid 47uF 6.3V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.25 Ohm 125C T/R
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for KYOCERA AVX TPSB476M006R0250.
IHS
Datasheet12 pages3 years ago
Future Electronics
AVX
Newark
Arrow Electronics
Inventory History
3 month trend:
-8.33%